0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 3.09 SoldOut

Knygos "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)" aprašymas

"Didysis išbandymas" yra serijos "Mondrago" 1-oji knyga.Kaliui suėjo vienuolika metų ir, pagal Samaradono miesto tradiciją, drakonų prižiūrėtojas Antonas skyrė jam drakoną, su kuriuo berniukas privalėjo įveikti išbandymą - parsivesti drakoną į savo pilį prieš mėnuliui pasiekiant zenitą, aukščiausią tašką danguje. Tačiau Mondrago nebuvo būtent tai, ko Kalis tikėjosi: jis buvo pernelyg gremėzdiškas, išsiblaškantis kiekviename žingsnyje ir, negana to, negalėjo skristi! Kaip jam pavyks išlaikytitokį išbandymą su... tokiu drakonu?

Laimei, Lankas, Beveikutis ir Gegužė, geriausi Kalio draugai, padės jam įveikti pavojų ir nuotykių kupiną kelią. Drauge jie susidurs su piktuoju Murdą ir jo tėčio, paslaptingojo seniūno Vikenburgo, drakonais žudikais.

Kokį keistą daiktą Mondrago išsineš bėgdamas iš seniūno pilies? Ar jiems pavyks išsaugoti sveiką kailį ir pasiekti Kalio pilį lankus?Vertė Eglė Vaivadaitė-Kaidi


  • Autorius: Ana Galan
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955063124

Parašykite atsiliepimą apie "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)", kurią skaitytojams dovanoja Ana Galan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ana Galan su knyga "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ana Galan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didysis išbandymas (serija "Mondrago", 1-oji knyga)" perkama kartu