⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais" aprašymas

Tai pirmasis didelės apimties lietuvių – prancūzų kalbų žodynas Lietuvoje (iki šiol naudojamas vidutinės apimties I.Karsavinos ir S.Kairiūkštytės „Lietuvių-prancūzų kalbų žodynas“ buvo išleistas prieš keturiasdešimt penkerius metus).
“Didžiojo lietuvių – prancūzų kalbų žodyno” straipsniuose yra pateikta daugiau kaip 100 000 žodžių ir žodžių junginių. Tai bendrinės bei šnekamosios lietuvių ir prancūzų kalbų žodžiai bei posakiai. Be to, žodyne yra nemaža specialiųjų terminų (pvz., botanikos, zoologijos, medicinos ir t.t.), tarptautinių žodžių, plačiai žinomų dabartinių ir istorinių etninių vardų, dažniausiai vartojamų prancūzų kalboje santrumpų. “Didžiojo lietuvių – prancūzų kalbų žodyno” gale pateikiamas priedas su geografiniais vardais. Kadangi žodynas galės būti naudingas ir prancūzams, besimokantiems lietuvių kalbos, lietuviškajame sąvade nurodomos pagrindinės veiksmažodžių formos, būdvardžių giminė, o antraštiniai žodžiai yra sukirčiuoti.


  • Autorius: Danguolė Melnikienė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 678
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 995566584X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais", Danguolė Melnikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Melnikienė su knyga "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Melnikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais" perkama kartu