0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.89 SoldOut
Knygos "Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi" aprašymas
Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi! Ir dabar jis vadovaus komandai! Bet negali viskas būti rožėmis klota... Juk reikia ir nuo mokslų neatsilikti, ir į kailį nuo peštuko Rendžio negauti. Blogai, kad Neitas nespėja pats sugalvoti komandos pavadinimo. Blogai, kad ponia Godfrei vėl sumanė ypatingą užduotį... Bet užvis blogiausia - ir mokytis, ir komandoje būti teks kartu su moksliuke Džina, kuri bjauresnė už tėvų susirinkimus ir ištežusios bananus kartu sudėjus!

 
Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris


Parašykite atsiliepimą apie "Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi, kurią skaitytojams dovanoja Lincoln Peirce. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lincoln Peirce su knyga Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lincoln Peirce. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didysis Neitas. Nuotykiai tęsiasi" perkama kartu