-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t.

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 42,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 42.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t." aprašymas

Žodyne "Didysis rusų–lietuvių kalbų žodynas. II t." pateikta apie 400 000 žodžių.

Dviejų tomų „Didžiajame rusų–lietuvių kalbų žodyne“ pateikiama pagrindinė rusų kalbos leksika, įtraukta įvairių mokslo bei technikos sričių terminų. Pateikta taip pat senų žodžių ir tarmybių, pasitaikančių literatūroje, duodama „prastakalbės“ žodžių, kurie dėl turinio šiurkštumo, tam tikro atžarumo yra bendrinės kalbos paribyje, bet vartojami kasdienėje kalboje. Žodyne gausu pavyzdžių – jie iliustruoja žodžių reikšmes, vartoseną, įdėta nemažai frazeologizmų, patarlių ir priežodžių.

Pagrindiniai šio žodyno šaltiniai – rusiški ir lietuviški leksikografijos leidiniai, panaudoti taip pat sudarytojų leksikografinės medžiagos rinkiniai, sukaupti lyginant grožinės, mokslinės ir kitokios literatūros vertimus iš rusų kalbos į lietuvių.

Ir rusiški, ir lietuviški žodžiai sukirčiuoti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t.", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, II t." perkama kartu