⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 83,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 83.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)" aprašymas

Dviejų tomų „Didžiajame rusų–lietuvių kalbų žodyne“ pateikiama pagrindinė rusų kalbos leksika, įtraukta įvairių mokslo bei technikos sričių terminų. Pateikta taip pat senų žodžių ir tarmybių, pasitaikančių literatūroje, duodama „prastakalbės“ žodžių, kurie dėl turinio šiurkštumo, tam tikro atžarumo yra bendrinės kalbos paribyje, bet vartojami kasdienėje kalboje.
Žodyne gausu pavyzdžių – jie iliustruoja žodžių reikšmes, vartoseną, įdėta nemažai frazeologizmų, patarlių ir priežodžių.

Pagrindiniai šio žodyno šaltiniai – rusiški ir lietuviški leksikografijos leidiniai, panaudoti taip pat sudarytojų leksikografinės medžiagos rinkiniai, sukaupti lyginant grožinės, mokslinės ir kitokios literatūros vertimus iš rusų kalbos į lietuvių.

"Didžiajame rusų–lietuvių kalbų žodyne“ pateikta apie 400 000 žodžių. Ir rusiški, ir lietuviški žodžiai sukirčiuoti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rusų kalbos žodynai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, knygų rinkinys (I-II t.)" perkama kartu