0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiadvasių žodžių eros pabaiga

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 1,73 €
Kaina knygyne: 3,04 €*
Sutaupote: 1.31 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Didžiadvasių žodžių eros pabaiga


2021-08-31 1.73 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžiadvasių žodžių eros pabaiga" aprašymas

Pirmoji serijos "Įžvalgos" knyga. Literatūros kritikos knygoje "Didžiadvasių žodžių eros pabaiga" analizuojamas kūrinio ir jo kontekstų - autorinio, kultūrinio, visuomeninio, istorinio, metaliteratūrinio santykis, gilinamasi į literatūros kritikos profesinę prigimtį ir paskirtį, formuluojami svarbiausi profesionalios kritikos kriterijai ir neangažuoto kalbėjimo apie literatūros kūrinį principai. Skaitytojas ras Tomo Venclovos, Algirdo J. Greimo, Viktoro Katiliaus, Bronio Railos, Jono Juškaičio kūrybinius portretus. Aptariama ir pačių jauniausiųjų autorių kūryba.


  • Autorius: Valdemaras Kukulas
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955449616

Parašykite atsiliepimą apie "Didžiadvasių žodžių eros pabaiga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžiadvasių žodžių eros pabaiga, kurią skaitytojams dovanoja Valdemaras Kukulas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valdemaras Kukulas su knyga Didžiadvasių žodžių eros pabaiga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžiadvasių žodžių eros pabaiga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdemaras Kukulas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžiadvasių žodžių eros pabaiga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžiadvasių žodžių eros pabaiga" perkama kartu