0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiausia iš visų

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 7.90 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Didžiausia iš visų


2021-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžiausia iš visų" aprašymas

Įtempta teismo proceso drama.

"Nepaprastas naujas romanas... tam tikrais atžvilgiais panašus į „Merginą su drakono tatuiruote“, kita vertus, Maja pati pasakoja savo istoriją, todėl su ja susipažįstame artimiau nei su Lisbete Salander... Autorė, Malin Persson Giolito, rašo itin meistriškai. Ilgai verčia mus spėlioti, kaip klostysis įvykiai, ir kai galiausiai viskas išaiškėja pasirodo akivaizdu, kad kitokia pabaiga nė netiktų."
The Washington Post

Didžiausi turtuoliai retai susiduria su gyvenimo sunkumus kenčiančiais žmonėmis, bet Jušholmo gimnazijoje tai nutiko. Penki paaugliai ir gera linkintis mokytojas. Jų bendravimas baigiasi katastrofa. Po devynių mėnesių aštuoniolikmetė Maja stoja prieš teismą.

Tragiškų įvykių sūkuryje atsidūrusi moksleivė Maja Norberg galvoja: „Nežinau, kaip pajėgsiu viso to klausytis, tačiau nekreipti dėmesio būtų pavojinga. Nes tada girdžiu garsus. Garsą, kai jie įėjo į klasę ir nutempė mane, garsą, kai Sebastiano galva trinktelėjo į grindis, tarsi būtų tuščia. Vos tik atsipalaiduoju, garsas sugrįžta ir aidi manyje. Aš suleidžiu nagus sau į delnus ir stengiuosi iš ten ištrūkti, bet tai nepadeda. Negaliu to atsikratyti. Mano smegenys parvelka mane atgal į tą prakeiktą klasę.“

Malin Persson Giolito gimė Stokholme 1969 metais, užaugo Djursholme, Švedijoje. Upsalos universitete baigė teisės studijas ir dirbo teisininke didžiausioje advokatų kontoroje Šiaurės regione ir kaip Europos Komisijos pareigūnė Briuselyje, Belgijoje. Romanas „Didžiausia iš visų“ - jos debiutas anglų kalba.

2018 m. gegužės 19 d. švedų rašytojos Malin Persson Giolito kriminalinis romanas "Didžiausia iš visų" (šv. Störst av allt) paskelbtas geriausiu skandinavišku kriminaliniu romanu Jungtinėje Karalystėje. Jam skirtas Petrona  apdovanojimas. Vertinimo komisijai, kurią sudaro literatūros kritikai, žurnalistai ir redaktoriai, didžiausią įspūdį padarė romane "Didžiausia iš visų" pateikiamas subtilus požiūris į šaudymo mokykloje temą ir tokio tragiško elgesio motyvus. M. P Giolito sumaniai pritraukia skaitytojų dėmesį į paauglių pasaulį, kuris susiduria su teismo procesu. Autorė neina lengviausiu keliu ir visą istoriją pateikia, narpliodama, kas visgi lemia tokias tragedijas. O priežasčių čia gali būti begalė: auklėjimo (ar neauklėjimo?) klaidos, auksinio jaunimėlio santykiai, mokytojų atsainus požiūris... Romanas "Didžiausia iš visų" – pagaulus ir verčiantis susimąstyti, realistiškas ir įtikinamas.

Pagal knygą "Didžiausia iš visų" jau yra sukurtas ir rodomas TV serialas.

Iš švedų kalbos vertė Virginija Jurgaitytė

ATSILIEPIMAI

"Neįtikėtinai meistriškai papasakota istorija, kurios kiekvienas sakinys pulsuoja įtūžiu, kuri parašyta tokia taiklia, aiškia ir aštria tarsi skustuvas šnekamąja kalba, kad šiai rašytojai prilygsta tik nedaugelis jos kolegų."
Lotta Olsson, Dagens Nyheter dienraštis

"Už knygos užsikabinau po pirmojo puslapio. Skaičiau ją lyg užhipnotizuota. Tai nepaprastas romanas, pranokstantis daugumą trilerių... teisminė drama apie meilę ir visuomenės klases, gyvenimą ir mirtį. Nepamirštamas jaunos merginos portretas."
Aftonbladet

"Siužetas vystomas pašėlusiu greičiu, vienas puslapis veja kitą... Malin Persson Giolito rašo taip, lyg šioji istorija būtų svarbesnė už bet kokias kitas ir tokį pojūtį sėkmingai įkvėpia skaitytojams."
Sydsvenskan

"Per trumpą laikotarpį ji tapo viena iš įdomiausių šiuolaikinių Švedijos rašytojų... Užrašas ant „Didžiausia iš visų“ viršelio įvardiną knygą teisminiu trileriu. Romanas, be abejo, priverčia sulaikyti kvapą, ir jame netrūksta įtampos. Bet priskirti kūrinį trilerio žanrui vis tiek rizikinga — nes tai gali sumenkinti jo rimtumą ir svarbą. Retas kuris iš naujausių romanų sugebėjo prikaustyti mano dėmesį, kaip paskutiniai Malin Perrson Giolito „Didžiausia iš visų“ puslapiai."
Stig Larsson, Expressen

"Šiurpiai vaizduojamame mūsų laikmetyje paauglių ir suaugusiųjų pasauliams beveik neįmanoma priartėti vieniems prie kitų. Tarp jų atsivėrusi praraja, kaip ir tarp pasiturinčiųjų ir beturčių."

Norrbottens-Kuriren

"Autorė nuodugniai ir su įtampa piešia pagrindinės veikėjos portretą, atskleidžia, kaip ji jautėsi prieš, per ir po incidento. Kiek daug įvykių, kurie užsibaigė nesėkmingai, kiek daug atsitikimų, kurie turėjo ir galėjo kitaip susiklostyti, kiek daug žmonių, kuriems derėjo įsikišti, kiek daug įtakingų asmenų, kurie nepasitelkė sveiko proto..."

Batavijos viešoji biblioteka, Ilinojus


  • Autorius: Malin Persson Giolito
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955136880

Parašykite atsiliepimą apie "Didžiausia iš visų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžiausia iš visų, kurią skaitytojams dovanoja Malin Persson Giolito. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Malin Persson Giolito su knyga Didžiausia iš visų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžiausia iš visų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Malin Persson Giolito. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžiausia iš visų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžiausia iš visų" perkama kartu