0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 10.10 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti


2021-06-30 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti" aprašymas

Leidinys skirtas prof. habil. dr. Zenono Bajoriūno 80-ajam jubiliejui paminėti. Prisiminimais apie Zenoną Bajoriūną, kaip apie mokytoją, kolegą, mokslininką, draugą ir tiesiog žmogų, dalijasi jį pažinoję ir mintimis kartu su juo norėję pabūti artimi žmonės. Leidinyje taip pat pateikti vieni paskutiniųjų profesoriaus straipsnių, rašyti savo kraštiečiams, paskutinis atsiliepimas apie daktaro disertaciją ir profesoriui išreikštos padėkos.Parašykite atsiliepimą apie "Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Sigita Burvytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Sigita Burvytė su knyga Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Sigita Burvytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžiausias stebuklas - gyvenimas. Profesoriui Zenonui Bajoriūnui atminti" perkama kartu