0

Didžioji Darbėnų knyga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Didžioji Darbėnų knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 34x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 14
  • ISBN ar kodas: 9786090100912

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Didžioji Darbėnų knyga" aprašymas
„Didžioji Darbėnų knyga“ – tai dar viena smagi amerikiečių autoriaus Richard Scarry knygelė apie šauniųjų Darbėnų gyventojų nuotykius!
Praleiskite dieną kartu su paslaugiuoju Hakliu, padėkite seržantui Merfiui išsklaidyti didžiulę mašinų spūstį ir patirkite nuostabų nutikimą su ponu Frambliu ir Mamos Kiaulės šeimyna.

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji Darbėnų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžioji Darbėnų knyga, kurią skaitytojams dovanoja Richard Scarry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Scarry su knyga Didžioji Darbėnų knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžioji Darbėnų knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Scarry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžioji Darbėnų knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Didžioji Darbėnų knyga" perkama kartu