Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Didžioji Ferma teorema

Kaina: 14,91 €
Kaina su kodu: 13,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 14.906 InStock
Į krepšelį 13,42 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Didžioji Ferma teorema“ aprašymas

Saimonas Singhas (Simon Lehna Singh, g. 1964) - britų mokslo populiarintojas, patraukliai rašantis matematikos ir kitų mokslų temomis. Ypač populiarios jo knygos „Didžioji Ferma teorema“, „Šifrų knyga“, „Didysis sprogimas“, „Apgavystė ar gydymas? Alternatyviosios medicinos tyrimas“, „Simpsonai ir jų matematikos paslaptys“.

S. Singhas yra ir dokumentinių bei mokslo populiarinimo filmų, palydinčiųjo knygas, autorius, NEŠTA, Nacionalinio moklso ir pramonės muziejaus konsultantas.

Didžiosios Ferma teoremos istorija yra itin glaudžiai susijusi su matematikos istorija, kadangi paliečia visas pagrindines jos šerdies, - skaičių teorijos, - temas. Ji suteikia unikalią galimybę įžvelgti matematikos varomąją jėgą, ir - svarbiausia - tai, kas įkvepia matematikus. Didžioji teorema yra intriguojančios istorijos apie žymiausių matematikų drąsą, intrigas, gudrybes ir tragedijas šerdis.

Didžiosios Ferma teoremos šaknys siekia senovės Graikiją, du tūkstančius metų prieš tai, kai Pjeras de Ferma suformulavo teoremą tokią, kokią ją žinome šiandien. Ji sieja dar Pitagoro sukurtus matematikos pagrindus su moderniausiomis šiuolaikinės matematikos idėjomis. Knygoje medžiaga dėstoma chronologine struktūra ir pradedama nuo revoliucingo pitagorininkų Brolijos etoso, o baigiama asmeniniu Endriu Vailso pasakojimu apie jo pastangas surasti Ferma galvosūkio sprendimą.

Pasakodamas apie Pjerą de Ferma ir jo nuostabųjį galvosūkį, autorius matematines koncepcijas apibūdina nevartodamas lygčių, tačiau ir čia x, y ir z neišvengiamai parodo savo grėsmingus veidus. Jeigu tekste pasitelkiamos lygtys, stengiamasi pateikti paaiškinimą skaitytojams, kad ir neturėdami matematiko išsilavinimo, galėtų suvokti jų svarbą.Parašykite atsiliepimą apie „Didžioji Ferma teorema“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Simon Singh pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Didžioji Ferma teorema“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Didžioji Ferma teorema“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Didžioji Ferma teorema“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Didžioji Ferma teorema“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simon Singh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Didžioji Ferma teorema“ perkama kartu