0

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji galia

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-14 Lina

Puiki, įtraukianti knyga. Perskaičiau per dvi dienas. Rekomenduoju mėgstantiems detektyvus.


2022-06-30 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didžioji galia" aprašymas

Britų autorė L.J. Ross yra parašiusi jau šešiolika knygų apie detektyvą Rajeną. Į lietuvių kalbą išversti penki. „Didžioji galia“ – naujausias šios serijos kūrinys, kuris suves Rajeną su senu jo priešu.

Atrodė, kad detektyvo vyresniojo inspektoriaus Rajeno gyvenimas susitvarkė ir atėjo laikas atsipalaiduoti. Pagaliau išardyta religinė grupuotė, kuri buvo įsibrovusi į įvairius aukštuomenės ir valdininkų sluoksnius. Ji nebekelia grėsmės visuomenei. Visgi nusikaltėliai nesnaudžia ir vieni po kitų pasipila nauji nusikaltimai – tik spėk suktis. Paaiškėja pribloškianti naujiena – iš kalėjimo pabėgo serijinis žudikas pravarde Kirvis. Kartą Rajenas jau buvo su juo susidūręs. Tada jis neteko sesers, ramaus miego, pats vos liko gyvas ir ilgai turėjo gydytis sielos žaizdas.

Kirvis visada savo aukomis rinkosi brunetes. Tokias kaip Ana. Todėl Rajanas stengiasi apsaugoti savo mylimąją, juk žudikas turi jam už ką keršyti, o dar vieno brangaus žmogaus detektyvas tikrai neatiduos. Tačiau, panašu, kad nesutramdomas nusikaltėlis pakeitė savo įpročius ir šį kartą pagrobė žaviąją raudonplaukę detektyvę inspektorę Denisę Makenzi. Į paieškas metamos visos policijos pajėgos. Denisė yra ne tik gera policininkė, draugė, bet ir komandos nario detektyvo seržanto Frenko Filipso mylimoji. Laikas spaudžia ir knygos veikėjams lieka vis mažiau vilties sučiupti Kirvį, o Denisei - išsigelbėti.

Šioje dalyje skaitytojai sužinos dar daugiau asmeniškų detektyvo Rajeno gyvenimo detalių.

Nuostabiame Nortumbrijos kraštovaizdyje greitai besiklostantys įvykiai iš karto įtraukia knygos „Didžioji galia“ skaitytojus. Autorės personažai nestokoja gero humoro jausmo, aštraus proto bei ūmaus būdo – vienas malonumas mėgstantiems veiksmą.

L.J. Ross – britų rašytoja, kurianti tarptautiniais bestseleriais tampančius detektyvus. Serija apie inspektorių Rajeną skaičiuoja milijoninius pardavimus visame pasaulyje. Be šio ciklo autorė pradėjo kurti dar vieną, apie psichologą, nusikaltėlių profilių sudarytoją Daktarą Aleksandrą Gregorį. Šios knygos taip pat tapo Jungtinės Karalystės bestseleriais.
L.J. Ross studijavo Londone, vėliau Paryžiuje ir Florecijoje. Baigusi mokslus ji daug metų dirbo teisės srityje, tačiau per motinystės atostogas parašiusi knygą „Šventoji sala“ ir netikėtai sulaukusi milžiniškos sėkmės, nusprendė atsidėti vien rašymui.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: L.J. Ross
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139034

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-14

Puiki, įtraukianti knyga. Perskaičiau per dvi dienas. Rekomenduoju mėgstantiems detektyvus.

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji galia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didžioji galia", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Didžioji galia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didžioji galia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didžioji galia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžioji galia" perkama kartu