0

Didžioji Hitlerio meilė

4.2
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-03-31 Dalia

Skaičiau du kartus.Kažkodėl labai įstrigo ta knyga , nors autorius leidžia plėstis savo fantazijai, išeidamas iš istorinių rėmų.

Informacija

Didžioji Hitlerio meilė

  • Leidėjas: NoriuBooks
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9789955715023

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Istorinis romanas skirtas įvairaus amžiaus skaitytojui.
Šimtai knygų parašyta apie Adolfą Hitlerį vokiečių Trečiojo Reicho kūrėją, nacionalizmo įgyvendintoją, Antrojo Pasaulinio karo sukėlėją. Francas Baueris istoriniame romane "Didžioji Hitlerio meilė" parodo Hitlerį kitokį negu jį mėgsta vaizduoti. Tai nepaprastai sudėtinga asmenybė, turinti galingą psichologinę jėgą, kurią naudoja ne tik savo galios stiprinimui, bet ir moterų pavergimui. Čia jis, kaip viduramžių riteris Golovinas, pagrobdavo iš jį mylėjusių moterų dvasinę energiją ir jas pražudydavo. Moterys, suartėjusios su Hitleriu, žūdavo kaip plaštakės, pakerėtos liepsnos.
2018-03-31

Skaičiau du kartus.Kažkodėl labai įstrigo ta knyga , nors autorius leidžia plėstis savo fantazijai, išeidamas iš istorinių rėmų.

2011-08-26

Labai daug istorinių klaidų. Na, bet čia juk istorinis ROMANAS, o ne rimta biografinė knyga.

2010-08-04

Patiks tam, kas domisi Hitleriu :)

2010-06-26

Man patinka ;DD

2009-11-12

Gera knyga tiems kas domisi istorija ir ypač tiems, kurie mėgsta šią asmenybe. Kadangi studijuoju istoriją ir man ji gyvenimo pamatas .Skaityti istorines apybraižas labai girtina nes čia suderinami du itin geri prieskoniai autoriaus interpretavimas, kas dažniausiai atsispindi romanuose ir istorija paremtas pasakojimas, kuris svarbus žmogaus pasaulėžiūrai plėsti. Nuostabus pasakojimas, kuomet pamatai tikrąjį Hitlerio veidą, kur istorijos faktuose sukniai įžiūrėsi. Aprašomas asmenybės gyvenimas nu

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu