0

Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -27%
5.0
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-11 Marius

Tikrai verta dėmesio

Informacija

Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786094793332

2020-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę" aprašymas

Istorijos profesoriaus David Christian parengta mokslo populiarinimo knyga „Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę“ nusipelno papildyti rašytojų Yuval Noah Harari ir Stephen Hawking gerbėjų lentynas. Minėti autoriai pristatė žmonijos istoriją, laiko kilmę, o David Christian savo knygoje apima dar daugiau – Didžiąją istoriją.

Nuo Didžiojo Sprogimo, pirmų gyvybės užuomazgų iki šiuolaikinių visuomenių ir tolimos ateities – tiek apima „Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę“. Profesorius David Christian savo kolegoms palieka nagrinėti atskirus istorinius laikotarpius, lyderius ar įvykius, pakeitusius žmonijos raidos kryptį, o pats imasi gerokai platesnio paveikslo ir pateikia neįtikėtiną mūsų pasaulio istorijos santrauką.

Kiekvienas turime savo kilmės istoriją. Tiek atskiri individai – pasaulio veikėjai, tiek valstybės ar visuomenės. Žmonėms visada buvo įdomu sužinoti, iš kur jie kilę. David Christian pradeda nuo pačios pradžios ir sujungęs fiziką, biologiją, istoriją ir kitas disciplinas parodo, kaip Visatoje viskas yra susiję.

Knygos „Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę“ puslapių skaičius – vos daugiau nei keturi šimtai, tačiau mokslo populiarinimo leidinys sutalpina trumpą aprašymą visų prabėgusių metų ir taiklias įžvalgas apie mūsų laukiančią ateitį. Knyga praplečia akiratį ir įkvepia apmąstyti savo vietą Visatoje bei laike, kuris skaičiuoja beveik keturiolika milijonų metų. Kaip atsidūrėme šiame taške? Atsakymai knygoje.

Profesorius David Christian istoriją skaido slenksčiais, kurie žymi svarbiausius raidos etapus, pavyzdžiui, pasakoja apie Saulės sistemos susiformavimą, vienaląsčių gyvybių evoliuciją, pirmųjų žmonių pasirodymą, agrarinių civilizacijų atsiradimą. Autoriaus rašymo stilius nesudėtingas ir įtraukiantis kiekvieną mokslo populiarinimo žanro gerbėją.

Knyga „Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę“ sulaukė palankių apžvalgų bei atsiliepimų ir tapo „The New York Times“ bestseleriu, o taip pat pateko tarp „GoodReads Choice Award 2018“ apdovanojimų nominantų istorijos ir biografijos kategorijoje.

Profesorius David Christian daug metų tyrinėjo atskiras visuomenes ir pasiryžo įrodyti, kad tėra viena bendra žmonijos istorija. Jis inicijavo „Didžiosios istorijos projektą“ – naują mokymosi discipliną, kuri jau beveik dvidešimt metų yra įtraukta į JAV mokyklų bei universitetų programas. Profesorius paskaitas dėsto nuo 1989-tų metų. Pats jis studijavo Oksfordo universitete.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras

Sudomino knyga? Siūlome online pavartyti jos ištrauką, perskaityti aprašymą bei įsigyti internetu – taip pigiau. Gera žinia – akcijų ir išpardavimų metu kviečiame pirkti mokslo populiarinimo ir kitų istorinių siužetų knygas už dar geresnę kainą.

2020-09-11

Tikrai verta dėmesio

2020-08-25

Daug atsakymų radau šioje knygoje ... tiesiog puiki!

2020-08-25

Rekomenduoju norintiems suprasti save ir pasaulį!

2020-08-10

Įspūdinga ir gerai parašyta

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

David Christian parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Christian tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę" perkama kartu