0

Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas)

5.0
(1 įvertinimai)
33,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-01-15 Rita

Puiki knyga, skirta ne tik medziotojams, bet ir eiliniam skaitytojui, kuris domisi gamta, gyvunija.Tinka ir mokiniams. Kada pasirodys pardavime antroji knyga???

Informacija

Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nacionalinė knyga
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 199
  • ISBN ar kodas: 9955-495-05-7

2020-09-30 33.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas)" aprašymas

Antras papildytas ir pataisytas leidimas

Ši knyga skirta medžioklei, kaip mūsų kultūros daliai.
Knygoje pristatoma medžioklė: istorinės ištakos, kultūriniai ir estetiniai aspektai, šių dienų etinės ir ekologinės medžioklės problemos. Knygai parengti sutelkti geriausi Lietuvos specialistai, fotografai. Ypatingas dėmesys knygoje skiriamas kultūrinei medžioklės, kaip reiškinio, pusei. Leidinyje gausu iliustracijų, kurios manytume, turi suformuoti estetinį ir šiuolaikišką požiūrį į gamtos turtų naudojimą.
Tokius leidinius visuomenei yra pristatę daugelio šalių autoriai. Versti tų leidinių nėra prasmės, nes kiekviena tauta turi kitokią istorinę patirtį, skiriasi ne tik tradicijos, bet ir požiūris į medžioklę.
Tad "Didžioji Lietuvos medžioklės knyga" skirta ne vien medžiotojams, o visiems, kas domisi istorija, medžioklės kultūra, šiuolaikinėmis medžioklės problemomis.

Trumpas turinys:
Pratarmė - 9
Medžioklės istorija - 13
Ekologija - 33
Paukščiai - 41
Žvėrys - 83
Šunys - 149
Aklimatizacija - 187

Autoriai: Selemonas Paltanavičius, Rimantas Baleišis, Egidijus Bukelskis, Algirdas Brukas, Vytautas Tamošiūnas, Eugenijus Tijušas, Alius Ulevičius

2012-01-15

Puiki knyga, skirta ne tik medziotojams, bet ir eiliniam skaitytojui, kuris domisi gamta, gyvunija.Tinka ir mokiniams. Kada pasirodys pardavime antroji knyga???

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikis

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Didžioji Lietuvos medžioklės knyga. I tomas (2-as leidimas)" perkama kartu