0

Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė

  • Leidėjas: Rosma
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955061715

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė" aprašymas
Autorė Helen Exley stengėsi surinkti nuostabiausius kada nors parašytus žodžius, tikrus brangakmenius, pritaikė jiems puikias iliustracijas - taip gavosi daili dovanų knyga.

Šis rinkinys toks, kuriame sudėti tokie žodžiai, kuriuos visi norėtų pasakyti mylimiesiems, artimiesiems. Tai leidinys apie viltį, drąsą, draugystę, meilę ir šeimos ryšius.

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Helen Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Exley su knyga Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė" perkama kartu