0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji piešimo knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Didžioji piešimo knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 25.46 SoldOut
Knygos "Didžioji piešimo knyga" aprašymas
Knygoje "Didžioji piešimo knyga" rasite:

– per 1000 paties autoriaus piešinių

– piešimas žingsnis po žingsnio

– natiurmortai ir peizažai

– portretai, aktai ir žmogaus kūnas

– gyvūnai ir paukščiai

– miestų vaizdai

– draperijos ir daiktaiDidžioji piešimo knyga – tai išsami vaizdinė priemonė. Autorius supažindina skaitytoją su piešimo metodais, moko stebėti ir perteikti aplinkos įvairovę bei jos plastiškumą. Knygoje pateikiama piešimo abėcėlė, objektų konstravimo principai, mokoma susieti menines ir technines raiškos priemones. Autoriui rūpi papasakoti ne apie tai, ką piešti, o kaip piešti. Su piešiamais objektais skaitytoją jis supažindina palaipsniui. Sužinome, kaip teisingai pavaizduoti daiktus, gamtą, architektūrą, žmogų ir gyvūnus; patarimai iliustruojami pavyzdžiais, kartu pateikiama ir teorinių žinių.

Tai unikalus piešimo vadovas, naudingas besimokantiems tiek specialiosiose, tiek ir aukštosiose mokyklose, taip pat ir tiems, kurie piešti mokosi savarankiškai. Mokytojas ekspertas Marijus Piekuras

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokyklaGrafikas ir tapytojas Andra's Szunyoghy (g. 1946) yra Budapešto taikomųjų menų akademijos anatominio piešimo katedros profesorius. Meninį išsilavinimą įgijo Budapešto menų akademijoje. Budapešto veterinarijos mokslų akademijoje ketverius metus studijavo gyvūnų anatomiją. Surengęs daugybę grafikos parodų įvairiose pasaulio šalyse, tapo žinomas toli už Vengrijos ribų.

  • Autorius: Andra's Szunyoghy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090105597

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji piešimo knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžioji piešimo knyga, kurią skaitytojams dovanoja Andra's Szunyoghy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andra's Szunyoghy su knyga Didžioji piešimo knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžioji piešimo knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andra's Szunyoghy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžioji piešimo knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžioji piešimo knyga" perkama kartu