0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga

Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (29%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 24.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" aprašymas

Norite laiką su vaiku leisti turiningai? Nerimaujate, kad jis pernelyg įnikęs į telefoną? Ieškote neišsemiamo idėjų šaltinio tam, kad vaikai nenuobodžiautų? Nepakeičiamas idėjų vadovas tėvams ir ikimokyklinio bei pradinio ugdymo specialistams – „Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga“, kuri su vokišku leidyklos Ravensburger preciziškumu, išsamiai, praktiškai, aiškiai, tiksliai ir išradingai padės laiką su vaikais praleisti naudingai ir linksmai.

Šioje knygoje daugybė įdomių ir išbandytų praktikoje bei lengvai įgyvendinamų veiklos ir žaidimų su vaikais idėjų – vienam vaikui, mažoms ir didelėms jų grupėms, įvairiam amžiui ir kiekvienai progai – patogiai suskirstytų pagal amžiaus grupes.

„Didžiojoje vaikų žaidimų ir darbelių knygpje“ rasite šimtus žaidimų ir užsiėmimų vaikams:

nuo 0 iki 3 metų
nuo 3 iki 5 metų
nuo 5 iki 7 metų
nuo 7 iki 10 metų

Ar žaidžiate su vienu vaiku, ar su didesne ar mažesne jų grupe – šioje knygoje rasite naujų impulsų ir pasiūlymų įvairiai veiklai – idėjų vaikų švenčių organizavimui, darbelių, sporto, muzikavimo, kūrybos, žaidimų, eksperimentų, skirtų:

kalbos lavinimui
mąstymo tobulinimui
socialinės elgsenos ugdymui
mokymuisi susikaupti
pasitikėjimo savimi skatinimui

Rasite, ką veikti:

kai vaikai turi pabūti ramūs
kai jiems galima pašėlti
kai vaikas serga
kai reikia ilgai laukti…

ir daug kitų naudingų patarimų, ką daryti, kad vaikai neaugtų matydami tik mobiliojo telefono ekraną.Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga", kurį parašė Bertrun Jeitner-Hartmann, Dorothee Kreusch-Jacob, Edith Harries, Helga Braemer, Kraft Geer, Renate Falk. Siūlome ne tik išsamų "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bertrun Jeitner-Hartmann, Dorothee Kreusch-Jacob, Edith Harries, Helga Braemer, Kraft Geer, Renate Falk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" perkama kartu