⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 21.99 SoldOut

Knygos "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" aprašymas

Norite laiką su vaiku leisti turiningai? Nerimaujate, kad jis pernelyg įnikęs į telefoną? Ieškote neišsemiamo idėjų šaltinio tam, kad vaikai nenuobodžiautų? Nepakeičiamas idėjų vadovas tėvams ir ikimokyklinio bei pradinio ugdymo specialistams – „Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga“, kuri su vokišku leidyklos Ravensburger preciziškumu, išsamiai, praktiškai, aiškiai, tiksliai ir išradingai padės laiką su vaikais praleisti naudingai ir linksmai.

Šioje knygoje daugybė įdomių ir išbandytų praktikoje bei lengvai įgyvendinamų veiklos ir žaidimų su vaikais idėjų – vienam vaikui, mažoms ir didelėms jų grupėms, įvairiam amžiui ir kiekvienai progai – patogiai suskirstytų pagal amžiaus grupes.

„Didžiojoje vaikų žaidimų ir darbelių knygpje“ rasite šimtus žaidimų ir užsiėmimų vaikams:

nuo 0 iki 3 metų
nuo 3 iki 5 metų
nuo 5 iki 7 metų
nuo 7 iki 10 metų

Ar žaidžiate su vienu vaiku, ar su didesne ar mažesne jų grupe – šioje knygoje rasite naujų impulsų ir pasiūlymų įvairiai veiklai – idėjų vaikų švenčių organizavimui, darbelių, sporto, muzikavimo, kūrybos, žaidimų, eksperimentų, skirtų:

kalbos lavinimui
mąstymo tobulinimui
socialinės elgsenos ugdymui
mokymuisi susikaupti
pasitikėjimo savimi skatinimui

Rasite, ką veikti:

kai vaikai turi pabūti ramūs
kai jiems galima pašėlti
kai vaikas serga
kai reikia ilgai laukti…

ir daug kitų naudingų patarimų, ką daryti, kad vaikai neaugtų matydami tik mobiliojo telefono ekraną.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga", kurį pristato Bertrun Jeitner-Hartmann, Dorothee Kreusch-Jacob, Edith Harries, Helga Braemer, Kraft Geer, Renate Falk. Siūlome ne tik išsamų "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bertrun Jeitner-Hartmann, Dorothee Kreusch-Jacob, Edith Harries, Helga Braemer, Kraft Geer, Renate Falk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Didžioji vaikų žaidimų ir darbelių knyga" perkama kartu