⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis" aprašymas

Šią knygą „Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis“ būtina perskaityti visiems, kurie yra susirūpinę dėl Amerikos ir Vakarų civilizacijos ateities. Perspėdamas dėl Vakarų laisvėms iškilusios grėsmės, Osas Guinnessas nekviečia į kupiną pykčio kultūrinį karą, bet racionaliai ir įtikinamai argumentuodamas ragina atsigręžti į tai, kas labiausiai padėjo suklestėti Amerikai ir Vakarams. Guinnessas yra tikras meistras. Jis nepuola kritikuoti postmoderniems Vakarams būdingų negalavimų. Galima ir būtina diskutuoti dėl jo pateiktų argumentų, tačiau į juos privalu atsižvelgti.

Atskleisdamas savo plačią erudiciją ir stulbindamas įžvalgomis, Osas Guinnessas pateikia įtikinamą įvairiais amžiais gyvavusių pasaulėžiūrų ir filosofijų kritiką ir iškalbingai ragina žmoniją grįžti prie ištakų, prie „Sinajaus revoliucijos“, kuri sukūrė ir įkvėpė galingą laisvės idėją, teisingai vedamą Dievo balso.


  • Autorius: Os Guinness
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294672
  • Vertėjas: Vaiva Narušienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Os Guinness pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Os Guinness tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didžioji žmonijos laisvių chartija. Revoliucinis Sinajaus tikėjimas ir laisvės ateitis" perkama kartu