Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Didžiosios gyvenimo pamokos

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-30


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.02 SoldOut

Knygos „Didžiosios gyvenimo pamokos“ aprašymas

"Didžiosios gyvenimo pamokos" - tai išmintinga, įkvepianti knyga, kurioje nagrinėjama dvidešimt gyvenimo principų, tvirtai pagrįstų sveika nuovoka.

Remdamasis savo patirtimi, įgyta trisdešimt penkerius metus mokant jaunus ir vyresnius žmones ir su jais artimai bendraujant, autorius knygoje "Didžiosios gyvenimo pamokos " aptaria vertybes, kurias reikia išmanyti ir jaunam, ir senam.


"Nepaprastai naudinga knyga, kupina klasikinės gyvenimo išminties."

Stephen R. Covey


"Ši knyga gali padėti surikiuoti mūsų prioritetus."

Mel Levine


Autorius pateikia daug lengvai suprantamų įžvalgų - apie teisingą požiūrį į pinigus, tikrąją sėkmės prasmę, smagių dalykų svarbą gyvenime ir kt. Knyga moko, kaip atskleisti tai, kas yra geriausia pasaulyje ir žmonėse, nes žmonijos troškimas gyventi šviesų gyvenimą niekada neišnyks.


Hal Urban daug metų buvo vidurinės mokyklos mokytojas, taip pat dėstė San Francisko universitete. Jis yra gerai žinomas Character Education judėjimo lyderis, nuolat kviečiamas skaityti paskaitų nacionalinėse konferencijose, mokyklų ir bendruomenių renginiuose. Vienas išauginęs tris sūnus, gyvena Redvūd Sityje su dabartine žmona Cathy.


Vertė E. Juškevičius


  • Autorius: Hal Urban
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 205
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955691263

2021-07-30

2014-05-28

aiški ir tinka bet kokiam amžiui

2013-09-11

Gėris...

Parašykite atsiliepimą apie „Didžiosios gyvenimo pamokos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Didžiosios gyvenimo pamokos“, Hal Urban. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Hal Urban su knyga „Didžiosios gyvenimo pamokos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Didžiosios gyvenimo pamokos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hal Urban. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Didžiosios gyvenimo pamokos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Didžiosios gyvenimo pamokos“ perkama kartu