0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Tada aš pirmą kartą gyvenime suvokiau tiesą, apdainuotą daugelio poetų, o mąstytojų paskelbtą didžiausia išmintimi. Tiesa tokia, kad meilė yra galutinis ir didžiausias žmogaus tikslas."
Viktor Frankl

Adamas Džeksonas (Adam Jackson) yra žinomas alternatyviosios medicinos idėjų skleidėjas, rašytojas ir žurnalistas. Skaitytojai itin pamėgo jo keturių apybraižų rinkinį apie tikros meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptis. Šie keturi kūriniai "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys" yra išversti į dvidešimt pasaulio kalbų. Adamas Džeksonas sugeba apie sudėtingus ir net skausmingus gyvenimo dalykus kalbėti labai paprasta ir nuoširdžia kalba – tai yra jo talento bruožas, kuris padėjo rašytojui pelnyti pripažinimą ir skaitytojų meilę.

"Manyčiau, kad meilė, turtas ir sveikata nėra tik likimo dovanos, mes patys kuriamės tuos dalykus ir patys atsakome už savo gyvenimus. Kiekvienas gali mylėti ir būti mylimas, kiekvienas gali sveikas sulaukti gilios senatvės ir kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek reikia jam ir jo šeimai. Kitaip sakant – kiekvienas gali būti laimingas. Nesvarbu, kaip mes gyvename dabar, gal esame vieniši, neturtingi ir pasiligoję – gyvenimas gali pasikeisti."

Sunku net įsivaizduoti, kad gali būti naudingesnė knyga nei ši, ypač dabar, kai dauguma žmonių yra netekę geresnio gyvenimo perspektyvos ir vilties. Tačiau nenusiminkite! Šioje labai prasmingoje Adamo Džeksono knygoje susipažinsite su paslaptingomis senojo kino praktikomis ir patarimais, kurie padės jums pasikeisti tiek, kiek patys to trokštate. Knygą sudaro keturios dalys ir kiekvienoje iš jų rasite po dešimt patarimų, kurie pakeis jūsų gyvenimą.


  • Autorius: Adam J. Jackson
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112948-BR
  • Vertėjas: Vytautas Lapukauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Adam J. Jackson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adam J. Jackson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didžiosios meilės, turto, sveikatos ir laimės paslaptys (knyga su defektais)" perkama kartu