⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 12.99 SoldOut

Knygos "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą" aprašymas

Žinoma lietuvių rašytoja Alė Rūta (tikroji pavardė Elena Nakaitė-Arbačiauskienė), gyvenusi daugiau nei devynis dešimtmečius (1915.11.16-2011.12.31) kūrybinę veiklą tęsė beveik septyniasdešimt metą. Parašė ir išleido trisdešimt knygą, kurių apimtis viršija aštuonis tūkstančius puslapių. Deja, rašytojos kūryba ilgą laiką Lietuvoje buvo nežinoma. Jos knygos leistos Amerikoje, Kanadoje, Vokietijoje. Tik atkūrus nepriklausomybę čia pradėti publikuoti jos leidiniai. 1992 metais Alė Rūta priimta į Lietuvos rašytojų sąjungą.

Ryškiausi Alės Rūtos pasiekimai - romanistikos žanre. Ji sukūrė net penkiolika romanų, taip pat rašė eilėraščius, noveles, apysakas, pjeses. Apmaudu, jog toks didžiulis ir, beje, įdomus jos kūrybinis palikimas ilgą laiką buvo nepasiekiamas Lietuvos skaitytojams. Todėl šios knygos antroje dalyje ir stengtasi apžvelgti visas rašytojos knygas, o pirmojoje, pasitelkus archyvinę medžiagą, - priminti svarbiausius Alė Rūtos gyvenimo momentus.

Knygos „Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys…“ pavadinime ne veltui akcentuojamas ilgesys. Nublokšta toli nuo savo gimtinės, rašytoja Alė Rūta visą gyvenimą - iki paskutinio atodūsio - ilgėjosi ir Lietuvos, ir savo gimtojo kampelio nuostabiame Rytų Aukštaitijos krašte. Ne veltui testamente ji pareiškė norą likti savo vaikų ir visų lietuvių širdyse, linkėjo visiems išeiviams įsitraukti į Lietuvos ateitį.


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219463

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros memuarai

Stasys Lipskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Lipskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didžiuliu sopuliu pavirto mano ilgesys… Biografinė knyga apie rašytojos Alės Rūtos gyvenimo dramą" perkama kartu