⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiuojuosiu savo tėvu

6,37 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 6.37 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didžiuojuosiu savo tėvu" aprašymas

Iš archyvų medžiagos, laiškų, prisiminimų ir pokalbių su amžininkais sūnus atranda Tėvą, žmogų, pilietį ir pedagogą, okupantų suimtą 1940 metais ir mirusį iš bado Sibiro lageryje. Atkurta biografija atspindi tauriausius tarpukario Lietuvos visos švietėjų kartos bruožus, jos tragizmą susidūrus su sovietiniu smurtu. Senos Česnavičių giminės, kurios valstietiškos kilmės šaknys siekia XVII-XVIII a. sandūrą, pavyzdžiu atskleidžiamas lietuvių tautos naikinimo mastas. Apžvelgiama Zanavykų krašto ir Šilvėnų kaimo - Česnavičių giminės lizdo - istorija.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didžiuojuosiu savo tėvu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didžiuojuosiu savo tėvu", Gintautas Česnys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintautas Česnys su knyga "Didžiuojuosiu savo tėvu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didžiuojuosiu savo tėvu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintautas Česnys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didžiuojuosiu savo tėvu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžiuojuosiu savo tėvu" perkama kartu