⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

"Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)

6,31 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-05 Ilona

Laba diena. Norėjau paklausti, ar fonograma minusinė, ar galėsime su ja dainuoti?


2022-11-30 6.31 InStock
Į krepšelį

Knygos ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)" aprašymas

Knygą „Diemedėlio“ dainos ir giesmės, I dalis (su CD)“ sudaro 10 dainų su akompanimentais ir fonogramomis (pridedama kompaktinė plokštelė) bei 4 giesmės.

Rinkinyje sudėtos populiariausios vienbalsės ir dvibalsės dainos bei giesmės mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui. Knygoje gausu iliustracijų – vaikų (įvairių festivalių ir parodų laimėtojų) piešinių.

Leidinys skiriamas muzikos pedagogams, taip pat mokiniams, mokytojams, dirbantiems Lietuvoje bei užsienyje sekmadieninėse lituanistinėse mokyklose.


Kiti taip pat domėjosi


2021-01-05

Laba diena. Norėjau paklausti, ar fonograma minusinė, ar galėsime su ja dainuoti?

Parašykite atsiliepimą apie ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)", Vidmantas Sakalauskas, Valerija Berteškienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vidmantas Sakalauskas, Valerija Berteškienė su knyga ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Sakalauskas, Valerija Berteškienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su ""Diemedėlio" dainos ir giesmės, I dalis (su CD)" perkama kartu