-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dieną ir naktį

Kaina: 4,78 €
Kaina su kodu: 4,30 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 4.775 InStock
Į krepšelį 4,30 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Dieną ir naktį“ aprašymas

„Tad nejaugi Dievas neapgintų teisių savo išrinktųjų,
kurie jo šaukiasi per dienas ir naktis, ir delstų jiems padėti?!“

(Lk 18, 7)

„Dieną ir naktį“ - tai kunigo ir vienuolio Jean Lafrance pomirtinis veikalas, tapęs jo dvasiniu testamentu.Kad būtume išrinktieji, kurie šaukiasi Dievo dieną ir naktį, turime įveikti netrumpą kelią.

Šia knyga "Dieną ir naktį" autorius ne tik pratęsia savo mokymą apie maldą šventųjų mokykloje, bet ir atveria iki šiol uždarytas duris. Patirties subrandintais vaisiais prabyla visuomet taip rūpestingai puoselėtas paslėptasis gyvenimas.

Knygoje "Dieną ir naktį" apibrėžiama maldos esmė, nurodoma, kada ir kaip reikia melstis. Meldžiantis svarbiausia yra nusižeminimas ir pasitikėjimas Dievu. Autorius pabrėžia maldos svarbą žmogaus vidiniam gyvenimui, nes malda žmogų palaiko, suteikia jėgų kasdienybėje – ir džiaugsme, ir kančioje. Malda – tai Dievo dovana, Šv. Dvasios įkvėpta malonė, mūsų tikėjimo išbandymas. Pirmosios paslaptys, pirmasis apšvietimas, pirmasis asmeninis liudijimas kaip atrasti maldos mokytoją, kaip tapti maldos žmogumi.Parašykite atsiliepimą apie „Dieną ir naktį“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

Jean Lafrance pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Dieną ir naktį“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Dieną ir naktį“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Dieną ir naktį“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Dieną ir naktį“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean Lafrance tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Dieną ir naktį“ perkama kartu