0

Diena, kai įvyko nelaimė

Kaina Internetu: 11,49 €
Kaina Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Diena, kai įvyko nelaimė

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094443046

2020-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Paslapčių ir netikėtų siužeto vingių kupiname trileryje „Diena, kai įvyko nelaimė“ pasakojama iš komos pabudusios moters istorija. Tai istorija apie bandymą susigrąžinti atmintį ir atsakyti į klausimą, kas įvyko tą nelaimės dieną.

Megė pabunda iš komos ir per pirmas šešiasdešimt sekundžių pasaulis subyra - jos duktė Elspet negyva. Ji nuskendo, kai Megės vairuojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio į upę. Megė neprisimena nieko… Labiausiai dabar ji norėtų pamatyti savo vyrą Šoną – bet policija sako, jog jis paslaptingai dingo. Paskutinį kartą vyras buvo pastebėtas jųdviejų dukros laidotuvėse.

Megė praranda viską – vyrą, dukrą, namus... Prieš dingdamas Šonas pardavė šeimos namą. Dingo viskas, kas buvo susiję su jų dukra Elspet. Megė nebeturi nieko ir niekuo negali pasikliauti. Kas iš tiesų įvyko tą dieną prie upės? Kur ir kodėl slepiasi Šonas?

Megės viltį ir norą gyventi palaiko vienintelis dalykas – ji pergalvoja keistas aplinkybes, įverina daugybę keistų sutapimų ir nusprendžia, kad jos dukra gali būti gyva. Tačiau kaip ją surasti?..

Tamsus, daugiasluoksnis trileris „Diena, kai įvyko nelaimė“ pulsuoja įtampa, o siužeto vingiai nepaleidžia skaitytojo iki paskutinio puslapio. Kartu su pagrindine romano veikėja skaitytojai leisis į emociškai sunkiai suvokiamą ir nenuspėjamą kelionę, kurioje tarp praeities ir dabarties įstrigusi Megė sieks atkurti tos lemtingos dienos įvykius.

„Vingiuota ir jaudinanti Ellwood istorija verčia jaustis nejaukiai, tačiau ji įtikinama ir stipri, skaitytojus šokiruos paskutinės romano scenos – ypač netikėtas siužeto posūkis knygos pabaigoje. Tačiau ne tik dėl tikslo, bet ir dėl pačios kelionės „Diena, kai įvyko nelaimė“ yra įsimintinas kūrinys. <...> Siužeto ir tempo dermė, aukščiausia rašymo kokybė ir puikūs veikėjų portretai užtikrina, kad istorija nepaleis iki paskutinio puslapio.“
The Gazette

Knygos autorė – britų rašytoja Nuala Ellwood, žinomo ir ne vieną apdovanojimą pelniusio žurnalisto duktė. Ankstesnis jos romanas „Mano sesers kaulai“ (Sofoklis, 2017) taip pat sulaukė kritikų ir skaitytojų pagyrų.

Iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu