0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti" aprašymas

Pasauliniu fenomenu tapusi knyga "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti" net dvejus metus iš eilės išsilaikė „New York Times“ bestselerių sąraše ir pelnė daugiau nei aštuonis prestižinius apdovanojimus.

Dankanas nori spalvinti. Tačiau, atidaręs kreidelių dėžutę, jis randa tik jam skirtą dvylikos laiškų šūsnį. Mėlynoji kreidelė pavargo spalvinti vandenį, Rožinė trokšta būti panaudota bent kartą, o Geltonoji su Oranžine susiginčijo, kuri iš jų yra tikroji saulės spalva. Kiekviena kreidelė ranka rašytuose laiškuose humoristiškai išreiškia savo pasipiktinimą. Ką daryti berniukui? Laimei, jam kyla geniali mintis, kuri pradžiugina ne tik kreideles, bet ir dailės mokytoją.

Itin juokinga, vaizduotę ir kūrybiškumą skatinanti knyga "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti", kurią vaikas (ir jūs patys!) norės skaityti ne vieną kartą. Kreidelės nebebus tokios kaip anksčiau!Parašykite atsiliepimą apie "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti", kurį parašė Oliver Jeffers, Drew Daywalt. Siūlome ne tik išsamų "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oliver Jeffers, Drew Daywalt. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti" perkama kartu