0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Diena M

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-08 Skaitytojas

Diena M


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 3.79 SoldOut
Knygos "Diena M" aprašymas

V. Suvorovo knygoje "Diena M" įtikinamai nagrinėjami faktai, pagrindžiantys autoriaus mintį, kad Sovietų Sąjunga 1941 metais ketino pati užpulti Vokietiją. Remdamasis visiems prieinamais šaltiniais, - to meto Sovietų Sąjungos periodine spauda, vėliau paskelbtais karvedžių atsiminimais ir kt., - V. Suvorovas į daugelį dalykų, kurie atrodė neabejotini, verčia pažvelgti kitaip.

Šis procesas buvo vadinamas trumpai - MOBILIZACIJA. Tai buvo slapta mobilizacija. Sovietų Sąjungos vadovybė rengė Raudonąją armiją ir visą šalį tam, kad bus užgrobta Vokietija ir visa Vakarų Europa. Vakarų Europos užgrobimas - pagrindinis tikslas, dėl kurio Sovietų Sąjunga pradėjo Antrąjį pasaulinį karą.


  • Autorius: Viktoras Suvorovas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417009860

2021-01-08

Parašykite atsiliepimą apie "Diena M"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Viktoras Suvorovas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Diena M, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Diena M aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Diena M už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Diena M? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktoras Suvorovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Diena M" perkama kartu