0

Diena M

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (56%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Diena M

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9785417009860

2020-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Diena M" aprašymas

V. Suvorovo knygoje "Diena M" įtikinamai nagrinėjami faktai, pagrindžiantys autoriaus mintį, kad Sovietų Sąjunga 1941 metais ketino pati užpulti Vokietiją. Remdamasis visiems prieinamais šaltiniais, - to meto Sovietų Sąjungos periodine spauda, vėliau paskelbtais karvedžių atsiminimais ir kt., - V. Suvorovas į daugelį dalykų, kurie atrodė neabejotini, verčia pažvelgti kitaip.

Šis procesas buvo vadinamas trumpai - MOBILIZACIJA. Tai buvo slapta mobilizacija. Sovietų Sąjungos vadovybė rengė Raudonąją armiją ir visą šalį tam, kad bus užgrobta Vokietija ir visa Vakarų Europa. Vakarų Europos užgrobimas - pagrindinis tikslas, dėl kurio Sovietų Sąjunga pradėjo Antrąjį pasaulinį karą.

Parašykite atsiliepimą apie "Diena M"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Diena M, kurią skaitytojams dovanoja Viktoras Suvorovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktoras Suvorovas su knyga Diena M jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Diena M patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Suvorovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Diena M palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Diena M" perkama kartu