0

Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.60 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 12x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9789955292487

2020-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje" aprašymas

Vienos žymiausių praeito amžiaus lenkų kilmės katalikų mistikės šv. Faustinos Kovalskos dienoraštis – autentiškas krikščioniškosios kultūros dokumentas, savo originalumu, gyvumu ir tikėjimo aistra pranokstantis dogmatinio religingumo ribas.

"Dienoraštyje", kurio nemaža dalis parašyta Vilniuje, mistinio bendravimo su Dievu patirtys, praskleidžiančios dangaus uždangas ir perduodančios pasauliui autorės gyvai išgyventą Dievo gailestingumo žinią.


"O Jėzau mieliausias, kuris teikeisi leisti man, menkai, pažinti šį neaprėpiamą savo gailestingumą, o Jėzau mieliausias, kuris maloningai panorai, kad aš visam pasauliui kalbėčiau apie šį neapsakomą Tavo gailestingumą, štai šiandien imu į rankas tuos du spindulius, kurie ištryško iš gailestingosios Tavo Širdies - tai yra kraujas ir vanduo - ir barstau visam Žemės rutuliui, kad kiekviena siela patirtų Tavo gailestingumą, o patyrusi šlovintų per nesibaigiančius amžius. O Jėzau mieliausias, kuris iš savo nesuvokiamo maloningumo teikeisi sujungti mano menką širdį su gailestingiausiąja savo Širdimi, štai Tavo paties Širdimi šlovinu mūsų Dievą Tėvą taip, kaip Jo nešlovino dar nė viena siela."


Šv. ses. M. Faustina Kovalska


Iš lenkų kalbos vertė Inga Buškutė

Parašykite atsiliepimą apie "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šventieji ir jų gyvenimai

Šv. ses. M. Faustina Kovalska parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šv. ses. M. Faustina Kovalska tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje" perkama kartu