0

Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje

  • Nuolaida knygai -33%
Internetu: 9,39 €
Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.60 € (33%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 12x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9789955292487

2020-07-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Vienos žymiausių praeito amžiaus lenkų kilmės katalikų mistikės šv. Faustinos Kovalskos dienoraštis – autentiškas krikščioniškosios kultūros dokumentas, savo originalumu, gyvumu ir tikėjimo aistra pranokstantis dogmatinio religingumo ribas.

"Dienoraštyje", kurio nemaža dalis parašyta Vilniuje, mistinio bendravimo su Dievu patirtys, praskleidžiančios dangaus uždangas ir perduodančios pasauliui autorės gyvai išgyventą Dievo gailestingumo žinią.


"O Jėzau mieliausias, kuris teikeisi leisti man, menkai, pažinti šį neaprėpiamą savo gailestingumą, o Jėzau mieliausias, kuris maloningai panorai, kad aš visam pasauliui kalbėčiau apie šį neapsakomą Tavo gailestingumą, štai šiandien imu į rankas tuos du spindulius, kurie ištryško iš gailestingosios Tavo Širdies - tai yra kraujas ir vanduo - ir barstau visam Žemės rutuliui, kad kiekviena siela patirtų Tavo gailestingumą, o patyrusi šlovintų per nesibaigiančius amžius. O Jėzau mieliausias, kuris iš savo nesuvokiamo maloningumo teikeisi sujungti mano menką širdį su gailestingiausiąja savo Širdimi, štai Tavo paties Širdimi šlovinu mūsų Dievą Tėvą taip, kaip Jo nešlovino dar nė viena siela."


Šv. ses. M. Faustina Kovalska


Iš lenkų kalbos vertė Inga Buškutė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu