Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-21 Lin

super knyga visiems katalikams ieskantiems Dievo zenklu.


2022-12-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje" aprašymas

Vienos žymiausių praeito amžiaus lenkų kilmės katalikų mistikės šv. Faustinos Kovalskos dienoraštis – autentiškas krikščioniškosios kultūros dokumentas, savo originalumu, gyvumu ir tikėjimo aistra pranokstantis dogmatinio religingumo ribas.

"Dienoraštyje", kurio nemaža dalis parašyta Vilniuje, mistinio bendravimo su Dievu patirtys, praskleidžiančios dangaus uždangas ir perduodančios pasauliui autorės gyvai išgyventą Dievo gailestingumo žinią.


"O Jėzau mieliausias, kuris teikeisi leisti man, menkai, pažinti šį neaprėpiamą savo gailestingumą, o Jėzau mieliausias, kuris maloningai panorai, kad aš visam pasauliui kalbėčiau apie šį neapsakomą Tavo gailestingumą, štai šiandien imu į rankas tuos du spindulius, kurie ištryško iš gailestingosios Tavo Širdies - tai yra kraujas ir vanduo - ir barstau visam Žemės rutuliui, kad kiekviena siela patirtų Tavo gailestingumą, o patyrusi šlovintų per nesibaigiančius amžius. O Jėzau mieliausias, kuris iš savo nesuvokiamo maloningumo teikeisi sujungti mano menką širdį su gailestingiausiąja savo Širdimi, štai Tavo paties Širdimi šlovinu mūsų Dievą Tėvą taip, kaip Jo nešlovino dar nė viena siela."


Šv. ses. M. Faustina Kovalska


Iš lenkų kalbos vertė Inga BuškutėKiti taip pat domėjosi


2021-11-21

super knyga visiems katalikams ieskantiems Dievo zenklu.

Parašykite atsiliepimą apie "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

Šv. ses. M. Faustina Kovalska pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šv. ses. M. Faustina Kovalska tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje" perkama kartu