0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dienos ritualai (kieti viršeliai)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Knygą turime sandėlyje
2020-12-19 Mindaugas

Lengvam pasiskaitymui, bet naudingos įdomybės.

Dienos ritualai (kieti viršeliai)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dienos ritualai (kieti viršeliai)" aprašymas

Romanistai, poetai, dramaturgai, filosofai, mokslininkai ir matematikai pasakoja, kaip įveikia daugumą kliūčių, kad galėtų dirbti kaip tinkami - keldamiesi anksti ar ilgai vakarodami; mėgaudamiesi spurgomis ar vonia, be saiko gerdami kavą ar ilgai vaikštinėdami.

Thomasas Wolfe'as rašė stovėdamas virtuvėje, Jeanas-Paulas Sartre'as rydavo koridaną, Descartesas mėgo gulinėti lovoje, Anthony Trollope'as kiekvieną rytą prieš eidamas į darbą užsibrėždavo parašyti tris tūkstančius žodžių (250 žodžių kas penkiolika minučių per tris valandas).

Puikiai parengti, kupini išsamių detalių ir anekdotų 161 įžymaus žmogaus dienos ritualai įkvėps kiekvieną.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Kaminskaitė


  • Autorius: Mason Currey
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 12x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254440

2020-12-19

Lengvam pasiskaitymui, bet naudingos įdomybės.

Parašykite atsiliepimą apie "Dienos ritualai (kieti viršeliai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Mason Currey parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dienos ritualai (kieti viršeliai), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dienos ritualai (kieti viršeliai) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dienos ritualai (kieti viršeliai) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dienos ritualai (kieti viršeliai)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mason Currey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dienos ritualai (kieti viršeliai)" perkama kartu