0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dievas ir žmogus

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 23.44 SoldOut

Knygos "Dievas ir žmogus" aprašymas

- pirmą kartą Lietuvoje išleistas
- apima daugelį religinio gyvenimo aspektų ir šiuolaikinių dorovinių problemų
- skaidrus turinys
- su abėcėline dalykine rodykle
- aiškus suskirstymas
- didelis šriftas, patogu skaitymui
- paprasta ir suprantama kalba


Parašykite atsiliepimą apie "Dievas ir žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dievas ir žmogus", kurią skaitytojams dovanoja Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa su knyga "Dievas ir žmogus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dievas ir žmogus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dievas ir žmogus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievas ir žmogus" perkama kartu