0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dievas trupino debesis

Kaina internetu: 12,39 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dievas trupino debesis" aprašymas

„Dievas trupino debesis“Giedrės Norkūnės poezijos knyga, kviečianti išjausti kiekvienos akimirkos grožį, pasidžiaugti Esatimi ir pamatyti paprastus stebuklus, kurių apstu kasdienoje. 38 eilėraščiai – tarsi 38 stotelės ir galimybės stabtelėti bei prisipildyti paprasto Būties džiaugsmo.

„Nors ši knyga - jau 7-asis mano leidinys, ją pačią pirmą pradėjau neštis širdyje. Kai kas juokauja, kad knyga išleidžiama tada, kai jau rankraščiams nebepakanka vietos stalčiuje - taip tarsi pažymima „gyvenimo stotelė“. Jei per ilgai delsi - ateina jausmas, tarsi pati save „išaugi“ - eilėraščius, kurie seniau patiko, dabar keičia nauji, rodos, kitokie... Su šia knyga atėjo Beribis Dėkingumas. Dėkingumas dėl to, kad galiu rašyti. Nes pats rašymas - tikrų tikriausias Dangus... Su šia knyga gabalėlis dangaus ateina ir į Jūsų namus bei širdis.“
Giedrė Norkūnė

MĖNULIO PAMOKOS

Šiąnakt krito žvaigždės. Mes jų neskaičiavom.
Stebėjom, kaip mėnuo leliją bučiavo.
Buvo smalsu ir truputį gėda ‒
Kažkur ilgesys šito jausmo užgieda.

O mėnuo drąsus! Koks jis greitas! Lėčiau!
‒ Kur skubi taip? Dar ne viską mačiau!
Lelija tyliai juokias nuo baltumo apsalus.
Nakties marška prisidengia mingančios salos.

Bet mudu nemiegam. Juk mudviem smalsu,
Ar naktys lelijų dvelkia alsu?
Šiąnakt krito žvaigždės. Mes jų neskaičiavom.
Mus mokė mėnuo. Mes bučiavom. Bučiavom...

Taip pat išleistos eiliuotos pasakos vaikams „Purpurinis Samanius“, „Meškutis BALTAS“, edukaciniai leidiniai „Išdykėlių abėcėlė“, „Išdykėlių matematika“, „Spalvos ir formos“, „Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams“.


  • Autorius: Giedrė Norkūnė
  • Leidėjas: Giedrė Norkūnė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094758652

Parašykite atsiliepimą apie "Dievas trupino debesis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dievas trupino debesis", kurią skaitytojams dovanoja Giedrė Norkūnė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Giedrė Norkūnė su knyga "Dievas trupino debesis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dievas trupino debesis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedrė Norkūnė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dievas trupino debesis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievas trupino debesis" perkama kartu