⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 13.99 SoldOut

Knygos "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)" aprašymas

Pietrytinio lietuvių kalbos ploto pakraščio Dieveniškių (Šalčininkų raj.) šnekta, kaip ir dabar už Lietuvos ribų nykstančius ar jau išnykusios Gervėčių, Lazūnų, Pelesos, Zietelos ir kt. šnektos, išsaugojo daug senoviškų gramatikos formų, žodžių, jų reikšmių. Tačiau jos raidą lėmė ir gana ilgą laiką vykę tiesioginiai, dažnai priverstiniai kontaktai su slavų - gudų, lenkų, rusų - kalbomis. Senųjų šnektos ypatybių nykimą ir naujųjų atsiradimą pastaruoju metu vis labiau skatina bendrinė lietuvių kalba.
"Dieveniškių šnektos žodynas" - nedidelės lietuvių kalbos ploto dalies, bet labai svarbių lietuvių kalbos mokslui, etninės kultūros istorijai duomenų sankaupa. Žodynas rodo ne tik Dieveniškių apylinkėse vartojamą leksiką, bet ir daugeliu atvejų atspindi ir kitus kalbos lygmenis. Duomenys jam surinkti mokslinių, kraštotyrinių ekspedicijų, išvykų metu, išrašyti iš visų žinomų, Dieveniškių šnektai skirtų publikacijų, įvairių rankraštinių šaltinių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)", Aloyzas Vidugiris, Danguolė Mikulėnienė, Kazys Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aloyzas Vidugiris, Danguolė Mikulėnienė, Kazys Morkūnas su knyga "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aloyzas Vidugiris, Danguolė Mikulėnienė, Kazys Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dieveniškių šnektos žodynas. II tomas (N-Ž)" perkama kartu