0

Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789955294078

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija" aprašymas

"Tėvas Richardas Rohras – vienas garsiausių mūsų laikų dvasinių mokytojų. Nuostabi knyga apie Švč. Trejybę liudija autorių pasiekus didelę brandą: jo mintis blaivi, provokuojanti, įkvepianti, verčianti ginčytis, bet svarbiausia – ji alsuote alsuoja Šventąja Dvasia. Švč. Trejybė išlieka gilus slėpinys, tačiau perskaitę tėvo Rohro knygą patirsite, jog šis slėpinys pajėgus perkeisti – ir jis perkeis − jūsų gyvenimą."
Jamesas Martinas SJ

Parašykite atsiliepimą apie "Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Mike Morrell, Richard Rohr parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mike Morrell, Richard Rohr tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dieviškasis šokis: Švč. Trejybė ir asmens transformacija" perkama kartu