TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-02 Laima

Nuostabiausias Dvasinis vadovas, kurio nepaleidžiu iš rankų.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.79 SoldOut

Knygos "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai" aprašymas

„Šiandien reikia save sutverti ir savyje atverti dvasinį plotą minties ir Dievo poveikiui, kad šviesa daugintųsi ir apimtų visa tautą. Teateina šviesa, teatsidengia plotai, kuriais mes priimsime Dievo galybę."
Kun. R. Mikutavičius

"Noras dalintis šviesa paskatino daryti šv. Mišių (homilijų) įrašus Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Kunigas R. Mikutavičius neprieštaravo, kad įrašus duotume klausytis žmonėms, gyvenantiems kitose parapijose. Pradžioje įrašus darė vyras Vidimantas Vaišnys, vėliau šv. Mišioms patarnaujantis sūnus - Arūnas Vaišnys. Iššifruoti pavyko 93 įrašus (menkos to laiko technologijos). Žinoma, perduoti kun. R. Mikutavičiaus unikalią nuolankią tarnystę, jo paties susikaupimą - tarsi išėjimą iš savęs, šlakstymą vandeniu, neįmanoma, tačiau Jis giliausia prasme liudijo krikščionybės esmę - Dievo ir žmogaus santykį, kuris Mesijuje buvo įgavęs asmenišką šviesumą. Kiekviename žmoguje matė „Brolį", matė Kristų jame. Pamokslus sakydavo labai įtikinamai, skelbė Dievą - mylintį, gailestingą, atlaidų, žmogų gelbėjantį... Daugybei žmonių kun. R. Mikutavičius parodė kelią į Dievą, buvo atrama tikėjime. Ilgos žmonių eilės prie klausyklų liudijo atgailos svarbą, tikėjimo brandą. Ypatingai akcentavo „Tėve mūsų" maldos poreikį ir reikšmę - išmokti su šita malda būti kasdien - vienatvėje, ligos, gundymo, išbandymo valandą."
knygos sudarytoja Birutė Vaišnienė

  • Autorius: Sud. Birutė Vaišnienė
  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955372028

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-02

Nuostabiausias Dvasinis vadovas, kurio nepaleidžiu iš rankų.

Parašykite atsiliepimą apie "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Sud. Birutė Vaišnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Birutė Vaišnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai" perkama kartu