0

Dievo laukimas

Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 0.90 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dievo laukimas

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • ISBN ar kodas: 9789955293378

2020-12-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dievo laukimas" aprašymas

Simone Weil (Simona Vėj, 1909–1943) – viena ryškiausių XX amžiaus asmenybių, pagarsėjusi ne tik filosofiniais, teologiniais, socialiniais veikalais, bet ir savo gyvenimo istorija.

Antroji lietuvių kalba išleista Simone Weil knyga „Dievo laukimas“ (pirmoji - 'Sunkis ir malonė") stebina brandžiu jaunos moters intelektu ir neįtikėtinu sąžiningumu, jaudina skausmingu tyrumo ir Dievo ilgesiu. Į rinkinį įtraukti šeši laiškai dvasios tėvui laikomi vienais gražiausių Simone Weil tekstų, kuriuose ji itin atvirai išlieja savo asmeninius išgyvenimus ir dvasines abejones.

Parašykite atsiliepimą apie "Dievo laukimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Simone Weil parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dievo laukimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dievo laukimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dievo laukimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dievo laukimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simone Weil tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dievo laukimas" perkama kartu