Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dievo potyris šiandien

Kaina: 3,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dievo potyris šiandien" aprašymas

Klausimas apie Dievą, apie tai, ar ir kaip jį įmanu patirti, žmogui rūpi, žmogų gena ir kartais kamuoja visais laikais. Kai kurie rodosi ties juo palūžtą. Karlas Rahneris tatai suvokė. Jis mėgina pateikti atsakymus, sąmoningai apeliuoja į tuos potyrius, kurie prieinami kiekvienam budriam ir domėtis linkusiam žmogui. Aiškiai jauti, kad čia autorius ne dėsto teorinius samprotavimus, ne teologizuoja akademiškai įmantria kalba, – ne, kad čia kalba žmogus, pats šį tą patyręs ir geidžiąs tatai padaryti suprantama.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dievo potyris šiandien"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dievo potyris šiandien", Karl Rahner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Karl Rahner su knyga "Dievo potyris šiandien" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dievo potyris šiandien" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karl Rahner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dievo potyris šiandien" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievo potyris šiandien" perkama kartu