⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Diferencialinės lygtys ir jų taikymas

2022-08-31 13.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" aprašymas

Šiandieniame pasaulyje vis dažniau susiduriama su įvairias virtualiais modeliais. Daugelis realių gamtos reiškinių, svarbiausi fizikos dėsniai, inžineriniai ir socialiniai procesai gali būti modeliuojami pasitelkiant diferencialines lygtis, kurios tik kai kuriais atvejais išsprendžiamos tiksliai. Todėl svarbu ne tik žinoti matematinę diferencialinių lygčių teoriją, bet ir gebėti jos priemones taikyti kitose srityse, atlikti skaitinius eksperimentus.
Vadovėlyje "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" aptarti visi svarbiausi taikomųjų uždavinių sprendimo ir analizės žingsniai: matematinio modelio sudarymo principai, tinkamo sprendimo metodo parinkimo aspektai, kompiuterinių paketų taikymo galimybės, gautų rezultatų analizė ir vizualizacija.
Vadovėlis "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" galėtų tapti pagalbine priemone VGTU ir kitų aukštųjų mokyklų studentams, klausantiems diferencialinių lygčių ir jų taikymo, matematinio modeliavimo dalykus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas", Teresė Leonavičienė, Raimondas Čiegis, Jevgenijus Kirjackis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Teresė Leonavičienė, Raimondas Čiegis, Jevgenijus Kirjackis su knyga "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Teresė Leonavičienė, Raimondas Čiegis, Jevgenijus Kirjackis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" perkama kartu