Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Diferencialinės lygtys ir jų taikymas

Kaina: 16,71 €
Kaina su kodu: 15,04 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-07-31 16.713 InStock
Į krepšelį 15,04 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“ aprašymas

Šiandieniame pasaulyje vis dažniau susiduriama su įvairias virtualiais modeliais. Daugelis realių gamtos reiškinių, svarbiausi fizikos dėsniai, inžineriniai ir socialiniai procesai gali būti modeliuojami pasitelkiant diferencialines lygtis, kurios tik kai kuriais atvejais išsprendžiamos tiksliai. Todėl svarbu ne tik žinoti matematinę diferencialinių lygčių teoriją, bet ir gebėti jos priemones taikyti kitose srityse, atlikti skaitinius eksperimentus.
Vadovėlyje "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" aptarti visi svarbiausi taikomųjų uždavinių sprendimo ir analizės žingsniai: matematinio modelio sudarymo principai, tinkamo sprendimo metodo parinkimo aspektai, kompiuterinių paketų taikymo galimybės, gautų rezultatų analizė ir vizualizacija.
Vadovėlis "Diferencialinės lygtys ir jų taikymas" galėtų tapti pagalbine priemone VGTU ir kitų aukštųjų mokyklų studentams, klausantiems diferencialinių lygčių ir jų taikymo, matematinio modeliavimo dalykus.Parašykite atsiliepimą apie „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Teresė Leonavičienė, Raimondas Čiegis, Jevgenijus Kirjackis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Teresė Leonavičienė, Raimondas Čiegis, Jevgenijus Kirjackis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Diferencialinės lygtys ir jų taikymas“ perkama kartu