0
5,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Diferencialinės lygtys

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliaik
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955098065

2020-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Diferencialinės lygtys" aprašymas

Knyga skirta techniškojo universiteto studentams, kuriems būtinos tvirtos fundamentaliųjų mokslų, pirmiausia, matematikos ir fizikos, žinios. Čia išdėstytos paprastosios ir dalinių išvestinių diferencialinės lygtys. Leidinio tikslas – padėti studentams įsisavinti diferencialinių lygčių teoriją ir suformuoti lygčių sprendimo įgūdžius.

Parašykite atsiliepimą apie "Diferencialinės lygtys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Diferencialinės lygtys, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Simonas Dosinas, Laima Papreckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Simonas Dosinas, Laima Papreckienė su knyga Diferencialinės lygtys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Diferencialinės lygtys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Simonas Dosinas, Laima Papreckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Diferencialinės lygtys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Diferencialinės lygtys" perkama kartu