⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.19 SoldOut

Knygos "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis" aprašymas

Vadovėlis "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis" - skirtas aukštųjų technikos mokyklų studentams. Jo pagrindas yra matematinės analizės paskaitos.

Knygą sudaro dvi dalys. Pirmojoje išdėstytas vieno ir kelių kintamųjų funkcijų diferencialinis skaičiavimas bei vieno kintamojo funkcijų integralinis skaičiavimas. Antrojoje dalyje pateiktas kelių kintamųjų funkcijų integralinis skaičiavimas, paprastosios diferencialinės lygtys, eilutės, lauko teorijos elementai, optimizavimo pradmenys.

Teorija knygoje iliustruota išspręstais pavyzdžiais, kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikta uždavinių, kuriuos siūlome studentams išspręsti savarankiškai. Jų paskirtis - ne tiek sudaryti sprendimo įgūdžius, kiek išmokyti taikyti teoriją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Vidmantas Pekarskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Pekarskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 1 dalis" perkama kartu