0

Diferencialinis skaičiavimas

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 0.80 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Diferencialinis skaičiavimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9789955285533

2020-11-30 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Diferencialinis skaičiavimas" aprašymas

Knygoje pateikiama medžiaga atitinka Vilniaus Gedimino technikos universitete patvirtinto paskaitų modulio Matematika 1 dalį, numatytą ribų teorijai ir diferencialiniam skaičiavimui. Leidinyje taip pat nuodugniau nagrinėjamos mokyklinio matematikos kurso sąvokos. Be pagrindinės medžiagos, kurią paprastai spėjama išdėstyti per paskaitoms skirtą laiką, pateikiama išsamių teiginių įrodymų, papildomų pavyzdžių bei uždavinių savarankiškam darbui.
Mokomoji knyga skiriama aukštųjų technikos mokyklų pirmojo kurso studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Diferencialinis skaičiavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Diferencialinis skaičiavimas, kurią skaitytojams dovanoja E.Dagienė, M.Meilūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar E.Dagienė, M.Meilūnas su knyga Diferencialinis skaičiavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Diferencialinis skaičiavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė E.Dagienė, M.Meilūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Diferencialinis skaičiavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Diferencialinis skaičiavimas" perkama kartu