⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Diktantai I-IV klasei

Sudarė: Daiva Žalienė
5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  35
  TOP 35
Kaina: 3,19 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-21 Greta

Rekomenduoju


2023-06-30 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diktantai I-IV klasei" aprašymas

Mokomoji knyga „Diktantai I-IV klasei“, sudaryta pedagogės Daivos Žalienės, yra skirta vaikams, turintiems sunkumų su lietuvių kalbos rašyba. Leidinyje pateikiami įvairaus sudėtingumo diktuojami tekstai.

Diktantai – priemonė skirta mokytis rašybos. Paprastai mokytojai ar tėvai skaito specialų tekstą, o mokiniai stengiasi jį parašyti be klaidų. Dažniausiai diktuojami įvairūs grožinės literatūros tekstai: liaudies pasakos, pasakėčios, mitai, ištraukos iš romanų, apsakymų, vaikiškų knygelių.

Rašant diktantus ugdomi ne tik rašybos ir skyrybos įgūdžiai, bet ir tartis, nes mokiniai girdi taisyklingai tariamus žodžius, vėliau ir patys juos taisyklingai kartoja.

Diktantas yra puiki priemonė patikrinti mokinių žinias ir gebėjimus. Tiesa, neįdomūs tekstai dažnai atstumia vaikus nuo šios užduoties. Tačiau visada galima rasti patrauklių diktantų, kurie puikiai tinka patikrinti rašybos ir skyrybos taisyklių išmanymą. Daivos Žalienės sudarytoje knygoje „Diktantai I-IV klasei“ rasite smagius tekstus, parengtus pagal lietuvių liaudies pasakas, Žemaitės ir kitų garsių rašytojų kūrybą. Visi kūriniai atitinka lietuvių kalbos programos reikalavimus.

Parinkti diktantai atitinka I-IV klasės mokinių įgūdžius ir gali būti pakoreguoti pagal individualų vaikų pajėgumą.

Mokomoji knyga „Diktantai I-IV klasei“ skirta ne tik mokytojams. Ji bus naudinga užklasinės veiklos ugdytojams, logopedams, o taip pat ir tėvams, kurie nori padėti vaikams įveikti sunkiau besisekančias užduotis. Namų aplinka padeda pradinukams atsipalaiduoti, jie mažiau drovisi, todėl tekstų diktavimą naudinga paversti smagia savaitgalių ar atostogų pramoga. Taip vaikai nepamirš jau išmoktų taisyklių ir nepraras įgūdžių.

Diktantų tekstai leidžia pajusti ir suvokti mūsų unikalios kalbos grožį, o liaudies ir populiarių rašytojų kūriniai dažnai ugdo dar ir kūrybiškumą bei vertybes. Tad tokias knygas verta įsigyti tiek kiekvienam pedagogui, tiek įvairaus amžiaus vaikus auginantiems tėvams.

Daivos Žalienės sudarytą knygą „Diktantai I-IV klasei“ kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau ugdomojo žanro ar vaikų literatūros kūrinių. Galime pasiūlyti ir mokomųjų knygelių ir smagių veikėjų nuotykių ar įdomių siužetų. Rinktis paprasta! Kiekvienos knygelės aprašyme rasite santrauką, galėsite pavartyti virtualias ištraukas, apimtį įvertinsite atsižvelgę į puslapių skaičių. Nepamirškite, kad knygų galite įsigyti pigiau, nes nedideles kainas užtikrina akcijos bei išpardavimai! Nežinote, ką pirkti? Pasidomėkite kitų skaitytojų atsiliepimais bei apžvalgomis!


 • Autorius: Daiva Žalienė
 • Leidėjas: Lucilijus
 • Išleidimo metai: 2017
 • Knygos puslapių skaičius: 48
 • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955323600

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-21

Rekomenduoju

2021-03-21

Puiki pagalbinė knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Diktantai I-IV klasei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 1 klasei


Dažnai su "Diktantai I-IV klasei" perkama kartu