0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dingę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.89 SoldOut

Knygos "Dingę" aprašymas

Šešiolikmetė Ana Gryvz įsimyli jauną studentą Sirėjų atvykusį iš egzotiškosios Kambodžos. Mylimojo šalyje siaučia žiaurioji Pol Poto revoliucija, genocidas, sienos uždarytos, vaikinas prievarta atskirtas nuo savo artimųjų. Praėjus ketveriems metams, kai tik Kambodžos sienos atveriamos, Sirėjus grįžta į gimtąją šalį ir... dingsta.
Visą dešimtmetį Ana nesulaukiajokios žinios apie vaikiną. Kartą jį netikėtai pamato Sirėjų televizijos reportaže apie Kambodžą. Jausmai ir vėl atgyją, tad mergina pati iškeliauja į politinių neramumų šalį ieškoti savo mylimojo...

Iš anglų kalbos vertė Rima Neverauskytė-Brundzienė


  • Autorius: Kim Echlin
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440250

Parašykite atsiliepimą apie "Dingę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dingę", kurią skaitytojams dovanoja Kim Echlin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kim Echlin su knyga "Dingę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dingę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kim Echlin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dingę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dingę" perkama kartu