0

Pirkėjų atsiliepimai

Dingusi sesuo. Meropės istorija

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 5,00 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-13 Gabija M.

Ši knyga lygiai taip pat man patiko, kaip ir visos šios serijos knygos. O ypač pagrindinis L.Riley varikliukas - dabarties ir praeities istorijos.
Labai patiko ir kad sutinkame visas seseris ir kaip klostosi jų gyvenimai! Nors daugiausia apie Mają ir Alę.


2022-05-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dingusi sesuo. Meropės istorija" aprašymas

„Dingusi sesuo. Meropės istorija“ – septintoji garsiosios knygų serijos „Septynios seserys“ dalis. Ilgą laiką buvo manoma, kad knyga užbaigs ciklą. Visgi, autorė Lucinda Riley nudžiugino skaitytojus puikia žinia – laukia dar ir aštuntasis romanas.

Viso pasaulio skaitytojų pamėgta seserų istorija yra įkvėpta žvaigždyno, kuris pavadintas deivės Artemidės palydovių Plejadžių garbei. Dauguma knygų prasidėjo panašiai. Paslaptingas milijonierius kadaise įsivaikino šešias mergaites iš įvairių žemės kampelių. Po tėvo mirties seserys vėl susitinka laidotuvėse ir sužino, kad kiekvienai iš jų paliktas laiškas, paslaptingos koordinatės ir užuominos apie tikrąją kilmę.

Kiekvienas romanas skirtas vis kitai dukrai ir jos istorijai. Siužetai vystosi skirtingose pasaulio šalyse ir atskleidžia įvairias istorines aplinkybes, susijusias su veikėjų kilme. Tačiau Plejadžių žvaigždyne buvo septynios seseris. Todėl visą laiką lieka neatsakytas klausimas: kur yra septintoji mergaitė? Atsakymus rasite romane „Dingusi sesuo. Meropės istorija“.

Kai šeimos advokatas praneša, kad dingusi sesuo greičiausiai yra apsistojusi Naujojoje Zelandijoje, ten keliauti susiruošia Kelė su savo mergina. Jos turi tik vieną užuominą: žvaigždės formos žiedo piešinį. Seserų misija suvienyti savo šeimą skaitytojus nukels ne tik į vaizdingąją salą, bet ir Kanadą, Angliją, Prancūziją ir Airiją, o taip pat ir į praeitį.

Sesers paieškos į paviršių iškels meilės, stiprybės ir pasiaukojimo istoriją, prasidėjusią beveik prieš šimtą metų.

Romanas „Dingusi sesuo. Meropės istorija“ neabejotinai taps bestseleriu!

Lucinda Riley (g. 1971) – rašytoja, aktorė. Gimusi ir augusi Airijoje ji kartu su šeima persikėlė į Angliją. Autorės tėvas šiek tiek primena mįslingą milijonierių iš serijos Septynios seserys“, nes jis daug keliavo po egzotiškas šalis, o apie darbą šeima žinojo nedaug. Paauglystėje Lucinda Riley dirbo aktore, taip pat šoko baletą, tačiau šiuo metu yra atsidėjusi kūrybai. Rašytojos knygos verčiamos į daugelį kalbų, parduodamos milijoniniais tiražais, tampa bestseleriais ir sulaukia puikių atsiliepimų.

Norite sužinoti septintos sesers paslaptį? Kviečiame romaną „Dingusi sesuo. Meropės istorija“ įsigyti internetu ir pasinerti į magišką bei nuostabų pasaulį. Įvairių žanrų literatūrą verta pirkti online, nes čia laukia draugiškos kainos bei išpardavimai ir akcijos, kurių metu knygas įsigyti siūlome pigiau. Kiekvienas leidinys turi trumpą aprašymą su informacine santrauka, kurioje rasite puslapių skaičių, ištraukų, leidimo metus ir net trumpų skaitytojų apžvalgų.Kiti taip pat domėjosi


2021-11-13

Ši knyga lygiai taip pat man patiko, kaip ir visos šios serijos knygos. O ypač pagrindinis L.Riley varikliukas - dabarties ir praeities istorijos.
Labai patiko ir kad sutinkame visas seseris ir kaip klostosi jų gyvenimai! Nors daugiausia apie Mają ir Alę.

2021-09-01

Nuostabi kaip ir kitos autorės Septynių seserų knygos. Labai laukiu paskutinės serijos knygos Tėčio Atlanto paslaptis, kurią rašytojos sūnus žada išleisti 2023 metais...

2021-06-16

puiki, nuostabi, laukta knyga, kaip ir visos kitos šios rašytojos knygos...deja, didžiulis liūdesys dėl rašytojos mirties, labai gaila...ir kažin kaip bebus su pradėta rašyti aštuntąja knyga, o gal spėjo užbaigti...

2021-06-04

VAUUU! Tobula, nuostabi! Ir tikrai nereikia išsigąsti apimties. Galbūt tik to, kad pradėję skaityti taip įsijausite, kad nebegalėsite atsitraukti net nueiti į tualetą :D

2021-06-01

Knygą "suvalgiau" per 24 val. Esu ir labai susijaudinusi, ir prislėgta. Labai džiaugiuosi, kad buvo nemažai atskleista ir kad bus dar viena knyga, prislėgta, kad turiu laukti.. Kol Dievas žino, po kiek laiko bus išleista paskutinė istorijos knyga ir galiausiai gausime atsakymus, kurių mes visi nekantriai trokštame.

Parašykite atsiliepimą apie "Dingusi sesuo. Meropės istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dingusi sesuo. Meropės istorija", Liusinda Raili (Lucinda Riley). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liusinda Raili (Lucinda Riley) su knyga "Dingusi sesuo. Meropės istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dingusi sesuo. Meropės istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liusinda Raili (Lucinda Riley). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dingusi sesuo. Meropės istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dingusi sesuo. Meropės istorija" perkama kartu