0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas


2021-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas" aprašymas

Kokie milžiniški driežai viešpatavo vandenynuose ir žemynuose prieš milijonus metų?
Kaip jie maitinosi?
Kodėl išnyko dinozaurai, skraidantieji driežai ir jūriniai ropliai?

Ar nori rasti atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie priešistorinių laikų gyvybę? Jei taip, atsiversk šią knygą ir tyrinėdamas dinozaurus atrask daug įdomių dalykų: sužinok, kaip Žemėje atsirado gyvybė, kaip atrodė ankstyvieji dinozaurų protėviai. Apžiūrėk tiranozauro griaučius, atrask brachiozaurų, spinozaurų ir triceratopsų pasaulį.

Informatyvūs tekstai ir daugiau kaip 150 iliustracijų supažindins tave su svarbiausiomis dinozaurų rūšimis ir gyvenamąja aplinka, pradedant alozauru ir vaigiant velociraptoriumi.


  • Autorius:
  • Serija: Įspūdingas pasaulis
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 24x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403385

Parašykite atsiliepimą apie "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas" perkama kartu