⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-26 Zita

Labai informatyvi enciklopedija


2023-01-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas" aprašymas

„Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas“ – pažintinio ir informacinio žanro knyga vaikams, kurioje jaunieji skaitytojai ras daug įdomios informacijos apie dinozaurus.

Dinozaurai mūsų planetoje gyveno prieš milijonus metų. Kadaise jie buvo dominuojanti gyvūnų rūšis, kuri karaliavo tiek sausumose, tiek jūrose. Kas gi nutiko, kad daug metų (milijonus!) gyvavę ropliai vieną dieną ėmė ir išnyko? Daugybę atsakymų rasite knygoje „Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas“.

Ši pažintinė enciklopedija kalba ne tik apie dinozaurų eros pabaigą. Knyga talpina daug daugiau įdomios ir naudingos informacijos. Vaikai susipažins su įvairiomis šių gyvūnų rūšimis. Juk milžiniški ropliai buvo labai skirtingi. Vieni gyveno žemynuose, kiti karaliavo vandenynuose, o dar viena rūšis sklandė padangėmis.

Knygoje „Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas“ pasakojama, kaip mūsų planetoje atsirado gyvybė ir kaip vystėsi dinozaurai. Ar šiandien vis dar yra išlikusių šių roplių palikuonių? Autoriai aprašo dinozaurų išvaizdą, jų tipinį elgesį, taip pat aplinką, kurioje jie gyveno. Sutikite, juk įdomu sužinoti, kaip šie milžinai maitinosi, kur miegojo ar sutarė tarpusavyje.

Informatyvi mokslo populiarinimo knyga sudomins įdomiais tekstais ir iliustracijų gausa. Knygoje rasite daugiau nei šimtą penkiasdešimt nuotraukų, piešinių, žemėlapių ir schemų. Taip pat galėsite apžiūrėti įvairių dinozaurų, pavyzdžiui, tiranozauro, griaučius. Susipažinkite ir su brachiozaurais, spinozaurais, tirceratopsais ir kitais ropliais!

„Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas“ – galimybė praplėsti žinias. Dinozaurų gyvenimas ir jų išnykimas atrodo tolimas ir paslaptingas, tačiau iš jų galima daug ko pasimokyti. Informaciją apie šių gyvūnų praeitį renka paleontologai, kurie tyrinėja išlikusias fosilijas, pėdų atspaudus, suakmenėjusius kiaušinius ir pačių dinozaurų liekanas, kurių vis dar aptinkama viso pasaulio žemynuose.

Sudomino trumpas aprašymas? Ši knyga bus įdomi įvairaus amžiaus vaikams ir net suaugusiems skaitytojams, tad rekomenduojame leidinį įsigyti internetu. Pirkti online siūlome daug įvairaus žanro knygų. Skaitykite apie įdomius veikėjus, mėgaukitės siužetais, semkitės motyvacijos! Daug knygų kainuoja pigiau, nes nuolat rengiame išpardavimus ir akcijas. Renkantis leidinius verta atsižvelgti į santraukas su aprašymais, taip pat pavartyti ištraukas, įvertinti puslapių skaičių ir skaitytojų atsiliepimus bei apžvalgas.


  • Autorius:
  • Serija: Įspūdingas pasaulis
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 24x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403385
  • Vertėjas: Giedra Zokaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-26

Labai informatyvi enciklopedija

2021-07-20

Puiki enciklopedija

2021-07-19

Parašykite atsiliepimą apie "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dinozaurai. Atradimai. Rūšys. Išnykimas" perkama kartu