0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos)" aprašymas

4-6 metų amžiaus vaikams skirtą rinkinį sudaro 4 knygelės:

PASAKOJIMAI APIE DINOZAURUS su lipdukais: čia vaikai ras keletą smagių pasakojimų apie dinozaurų gyvenimą ir galės priklijuoti per 50 lipdukų!
Spalvinimo knyga SPALVINGI DINOZAURAI: čia vaikai sužinos, kokių dinozaurų buvo prieš milijonus metų, ir galės juos nuspalvinti.
Užduočių knyga DINOZAURŲ ŽAIDIMAI: čia vaikai ras daugybę smagių užduočių ir galės ieškoti skirtumų, jungti taškus, žaisti domino ir pan. Knygelės pabaigoje pateikti užduočių atsakymai.
Užduočių knyga DINOZAURŲ PRAMOGOS: čia vaikai galės vaikštinėti labirintais, ieškoti nurodytų objektų, aptikti įsibrovėlius ir pan. Knygelės pabaigoje pateikti užduočių atsakymai.

Visos 4 knygelės įdėtos į patrauklią rankinę. Linkime smagių akimirkų su dinozaurais!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x21, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955228813

Parašykite atsiliepimą apie "Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dinozaurai. Lagaminėlis su rankenėle (rinkinyje 4 knygos)" perkama kartu