0

Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva

Informacija

Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva" aprašymas
Knygoje nagrinėjama, kokia ir kodėl Lietuvos diplomatinė taktika Rusijos atžvilgiu pasiteisino labiausiai; kokias priemones ir metodus, siekdama savo tikslų, Rusija naudojo Lietuvos ir kitų Baltijos šalių atžvilgiu; kuria linkme Rusijos užsienio politika artimiausių kaimynų atžvilgiu keitėsi per pastaruosius metus; kokiomis galimybėmis ir silpnybėmis pasižymi Europos Sąjunga ir Jungtinės Amerikos Valstijos, vertinant jas kaip regioninio ir tarptautinio sisteminio lygmens veikėjas, darančias reikšmingą įtaką Rusijos ir jos kaimynų santykiams.

Parašykite atsiliepimą apie "Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Vitkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Vitkus su knyga Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Vitkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Diplomatinė aporija: tarptautinė Lietuvos ir Rusijos santykių normalizacijos perspektyva" perkama kartu