0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dirbk ir baiki

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 2,29 €*
Sutaupote: 0.50 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-29 Giedre

Knygeles mintis man patiko, bet eilėraštis parašytas didžiosiomis raidėmis ir paveiksliukai labai margi. Vaikui 3 metai ir knygele nesudomino visai.


2021-09-30 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dirbk ir baiki" aprašymas

„Dirbk ir baiki“ - tai lietuvių poeto ir rašytojo Kazio Binkio eiliuota poemėlė apie berniuką Dominyką, kuris dirba kiaurą dieną, dirba, bet nebaigia. O senelis jį pamoko, kad pradėjus darbą reikia visad jį užbaigti.

Eiliuotas knygelės tekstas parašytas didžiosiomis raidėmis, todėl vaikučiai, pažindami raides ir tardami garsus, galės patys juos perskaityti.

Ši poemėlė yra 2 klasės mokiniams rekomenduojamų knygų sąraše.


  • Autorius: Kazys Binkis
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 22x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241390

2021-03-29

Knygeles mintis man patiko, bet eilėraštis parašytas didžiosiomis raidėmis ir paveiksliukai labai margi. Vaikui 3 metai ir knygele nesudomino visai.

Parašykite atsiliepimą apie "Dirbk ir baiki"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dirbk ir baiki", kurį parašė Kazys Binkis. Siūlome ne tik išsamų "Dirbk ir baiki" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kazys Binkis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dirbk ir baiki". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dirbk ir baiki" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dirbk ir baiki" perkama kartu