0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dirvotyra

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 20.27 SoldOut

Knygos "Dirvotyra" aprašymas

Vadovėlyje aprašytas dirvožemis kaip ypatingas gamtos darinys, pateikta geologijos metmenys, išnagrinėta dirvožemio susidarymas, morfologija, sistematika, savybės, paplitimas, supažindinama su pasaulio ir Lietuvos dirvožemio danga pagal tarptautinę dirvožemių klasifikaciją (WRB 2006) ir žemės ištekliais, dirvožemių žemėlapiais, jų sudarymu, taip pat su dirvožemio apsauga ir monitoringu.Parašykite atsiliepimą apie "Dirvotyra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dirvotyra", kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys su knyga "Dirvotyra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dirvotyra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dirvotyra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dirvotyra" perkama kartu