0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dniepru per Ukrainą

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 34,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dniepru per Ukrainą


2021-07-31 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dniepru per Ukrainą" aprašymas

„Dniepru per Ukrainą“ – tai trečioji knyga, parengta pagal LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija“. Joje aprašomi ekspedicijos dalyvių – gamtininko, rašytojo Selemono Paltanavičiaus, istorijos profesoriaus Alfredo Bumblausko, žurnalisto, prodiuserio Edmundo Jakilaičio, žurnalistės, laidų vedėjos ir prodiuserės Editos Mildažytės, atlikėjo Gabrieliaus Liaudansko-Svaro, lenktynininko Benedikto Vanago bei kitų žymių Lietuvos žmonių įspūdžiai keliaujant Dniepru ir ieškant Lietuvos istorijos pėdsakų Ukrainoje. Knyga supažindina su LDK laikus menančia, sudėtinga, daug bendrumų turinčia Lietuvos ir Ukrainos istorija, įdomia šalies gamta ir nuoširdžiais žmonėmis.

Ukrainos dydį ir didybę gali suvokti tik pamatęs ją visą – nuo Karpatų kalnų iki Juodosios jūros. Šioje kelionėje – tiek istorijos, kultūros, gamtos objektų, tiek daug Lietuvai artimų žmonių, kad vis atrandi naujų vertybių. Keliaukite kartu su nacionaline ekspedicija ir visa tai patirkite patys!Parašykite atsiliepimą apie "Dniepru per Ukrainą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Selemonas Paltanavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dniepru per Ukrainą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dniepru per Ukrainą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dniepru per Ukrainą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dniepru per Ukrainą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Selemonas Paltanavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dniepru per Ukrainą" perkama kartu