0

Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD)" aprašymas
Leidinys skirtas socialinių mokslų srities studijų programos studentams, studijuojantiems dokumetų valdymą, bei įvairių sričių specialistams, profesinėje veikloje rengiantiems įstaigos veiklos dokumentus.

Parašykite atsiliepimą apie "Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD), kurią skaitytojams dovanoja A. Ožalienė, R. Pocevičienė, L. Tamutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Ožalienė, R. Pocevičienė, L. Tamutienė su knyga Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Ožalienė, R. Pocevičienė, L. Tamutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dokumentų rengimas: teorija ir praktika (CD)" perkama kartu